Informacje o naszych autorach

 •  Walendzik Aleksandra – absolwentka z 2014 r. obecnie uczennica Gimnazjum nr 1 w Zgierzu. W 2012 roku została laureatką XV Wojewódzkiego Konkursu Poetyckiego im. K.K. Baczyńskiego. Jej wiersze przetłumaczono na język niemiecki i opublikowano w tomiku "Ekstaza myśli".
  W 2014 r. zdobyła wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Skarbiec wyobraźni".
 •  Kozielska Malwina – absolwentka z 2015 r. obecnie uczennica Gimnazjum nr 1 w Zgierzu. Pierwszy sukces literacki odniosła w klasie czwartej w XV Wojewódzkim Konkursie Poetyckim im. K.K. Baczyńskiego. Jej wiersze przetłumaczono na język niemiecki i opublikowano w tomiku "Ekstaza myśli". W 2013 r. zajęła I miejsce w konkursie "Misiowe rymowanki" zorganizowanym przez PBW w Zgierzu. W 2014 r. zajęła trzecie miejsce w XVII Wojewódzkim Konkursie Poetyckim im. K.K. Baczyńskiego - efektem publikacja wierszy w polsko-niemieckim tomiku "Rollecoaster życia" . W 2015 r. zajęła drugie miejsce w XIV Międzyszkolnym Konkursie Literackim " Skarbiec wyobraźni"
 •  Sadok Wiktoria – absolwentka z 2015 r. obecnie uczennica Gimnazjum nr 1 w Zgierzu, w 2015 r. otrzymała wyróżnienie w XIV Międzyszkolnym Konkursie Literackim " Skarbiec wyobraźni".
 •  Bień Julia – absolwentka z 2016 r. obecnie uczennica Gimnazjum nr 1 w Zgierzu. w 2016 r. zajęła drugie miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Dzieciństwo naszych rodziców, młodość naszych dziadków, czyli wakacje w PRL-u".
 •  Przygońska Olga – absolwentka z 2016 r. W 2015 r. zajęła trzecie miejsce w XVIII Wojewódzkim konkursie Poetyckim im. K.K. Baczyńskiego. Jej wiersze opublikowano w tomiku "Cisza jest ważna".
 •  Zakrzewska Dominika – absolwentka z 2016 r. obecnie uczennica Gimnazjum nr 1 w Zgierzu.  W 2016 r. zdobyła wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Dzieciństwo naszych rodziców, młodość naszych dziadków, czyli wakacje w PRL-u".
 •  Gawron Zuzanna – rocznik 2004. W roku 2015 została laureatką VIII edycji Konkursu Poetycko-Literackiego „Złote Pióro” organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury, a w następnej edycji otrzymała wyróżnienie.
 •  Wosiecka Magdalena – rocznik 2004. W 2016 r. zajęła pierwsze miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Dzieciństwo naszych rodziców, młodość naszych dziadków, czyli wakacje w PRL-u".
 •  Tomaszewski Marcel – rocznik 2006. W 2015 r. zajął drugie miejsce w XVIII Wojewódzkim konkursie Poetyckim im. K.K. Baczyńskiego. Jego wiersze można znaleźć w polsko-niemieckim tomiku "Cisza jest ważna". W 2016 r. zdobył wyróżnienie w  Konkursie Poetycko-Literackim „Złote Pióro” organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury.
 •  Zuzanna Wasiak - rocznik 2004. W 2016 r. zdobyła wyróżnienie w XIX Wojewódzkim Konkursie Poetyckim im. K.K. Baczyńskiego. Jej wiersz zatytułowany "Cień" opublikowano w tomiku "Wszystko się zmienia"